Spreivaha Hagmans keraamiline 0,5L

8.76

Tootekood: 14730 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Spreivaha Hagmans keraamiline 0,5L. Valmis kasutamiseks. Keraamiline kaitse pihustatud kujul, mis on hõlpsasti peale kantav ja tagab silmapaistvalt hea vee äravoolavuse (näiteks vihma korral) ja läikiva värvi, mis kestab kaua.

Sobib kõikide lakitud pindade peale, näiteks auto, mootorratta, veoauto, bussi, haagissuvila, karavani, haagise, paadi jne peale. Töötlemata pinna peal tagab vaha efekti. Parima tulemuse saamiseks peaks spreivaha kasutama juba vahatatud või lakitud auto peal, et säilitada või uuendada vahakihti ja anda lakile uus ning kaitsev läikekiht.

Kasutamistemperatuur: umbes + 1 °C kuni + 25 °C.
1 pudel – 500 ml piisab umbes 8 autole (näiteks Volvo V60)
Toodet ei ole lahjendatud. Kandke pihustiga otse märjale autole.
Kõlblikkusaeg: vähemalt 2 aastat

Kasutamine

Esimene samm:

  • Enne auto pesemist veenduge, et viibite ettenähtud piirkonnas.
  • Veenduge, et auto peal pole kruusa, kive ja muid krobelisi osakesi, mis võivad lakki kriimustada. Loputage autot, eelistatavalt kõrgsurvepesuriga.
  • Peske oma autot Hagmansi keraamilise vahtšampooniga ja töötage ülalt-alla. Alustage kõige puhtamatest osadest (katusest, kapotist jne). Loputage käsna regulaarselt ämbris.
  • Pärast kogu auto pesemist loputage auto tervenisti puhta veega ära.

Teine samm:

  • Pihustage Hagmansi keraamilist spreivaha niiskele pinnale, üks väike ala (detail) korraga. Alustage näiteks auto katusest, siis kapott jne. Toode on väga vastupidav ja vajate näiteks kogu kapoti peale vaid 3–4 pritsimist.
  • Parima efekti saavutamiseks võite pihustatud vaha veel käsnaga üle käia aga see ei ole vajalik. Hagmansi spreivaha ei pea pinnaga reageerima, ehk siis võib kohe järgmise sammu juurde minna.
  • Loputage auto veega üle.
  • Korrake protsessi järgmise detailiga.
  • Kui kõik auto detailid üle käidud, siis võib terve auto veega üle loputada ja kuivatada kuiva mikrokiudlapiga.

Ärge laske spreivahal pinnal ära kuivada. Alati loputage pind veega. Selleks, et lakile ja akendele ei tekiks veetilkade jälgi, pühkige auto kuivaks mikrokiudlapiga. Mikrokiudlapp ei jäta triipe ega plekke. Kui spreivaha peaks pinnal ära kuivama, siis jälgede poleerimiseks kasutage Hagmansi Wax Polishit (artikli kood 14670). Selleks, et mikrokiudlapp ei muutuks vetthülgavaks, leotage lapp koheselt peale auto kuivatamist. Soovitame autot mitte pesta päikese käes või kui auto detailid on kuumad.

Spreivaha hagmans keraamiline kaitse

https://www.facebook.com/salutaryservice

Sulle võib meeldida ka…