Plastiku nakkekrunt Hagmans Plastprimer 400ml

12.34

Kirjeldus

Plastiku nakkekrunt Hagmans aerosoolis 400ml. Plastikukrunt on polümeer baasil, kasutatakse, et saada tugevamat nakkuvust poolkõvade või kõvade plastikute pahteldamisel või värvimisel. Kasutatakse igasugustel plastikust detailidel nagu näiteks spoileritel, kaitseraudadel (bumper), välistel tagavaatepeeglitel, mööblil ja mänguasjadel. Plastikukrunt on läbipaistev, kuid sisaldab väikest kogust hõbepigmenti visualiseerimiseks.

Eeltöötlemine
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad. Enne plastikukrunti pealekandmist kõik pinnad, mida hakatakse pahteldama, peavad olema tavalise liivapaberiga (180-240) lihvitud ja vesiliivapaberiga (600) lihvitud.

Kasutamine
Loksuta aerosooli korralikult. Pihustage 2-3 õhukest kihti 25 cm kauguselt. Kihtide vahel oodake 30-45 sekundit. Kandke peale normaalse töötemperatuuriga kohas, kus on tagatud hea ventilatsioon. Pärast pihustamist pöörake aerosool tagurpidi ja vajutage klappi seni, kuni kõik jääk on aerosoolist väljunud. Nii saab düüs puhtaks ja ei teki ummistumist. Temperatuuril 20 °C on kuivamisaeg 5 minutit.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Plastiku nakkekrunt Hagmans aerosoolis 400ml

Sulle võib meeldida ka…