Interjööri- ja tekstiilipuhastusvahend pihustiga Hagmans

7.01

Kirjeldus

Interjööri- ja tekstiilipuhastusvahend pihustiga Hagmans (0,5L). Kasutatakse tekstiili, vaipade polstri ja ülejäänud sisustuse plekkide puhastamiseks. Sobilik kasutada enamike materjalide puhul, mis taluvad vett. Kui esineb kahtlusi, pihustage toodet varjatud kohta testiks. Tootega on võimalik puhastada auto armatuurlauda, keskkonsooli, ukse külgi, kruusihoidjaid, rooli, pakiruumi ja plastpaneele. Sobib ka kõigi haagissuvila ja paadi sees olevate kõvade, mitte-imevate pindade puhastamiseks ja taastamiseks, näiteks söögilaud, riiulid, köögipingid, tualettruum, kokpit ja kabiin jne.

Kui toodet kasutatakse plastosade või kummi peal, võib seda lahjendada suhtega 1: 1. Pealekandmistemperatuur alates +15 kraadi kuni +40 kraadi. Värvuselt läbipaistev/helekollane.

Kasutamine

Pihustage toodet töödeldavale pinnale. Laske vahul mingi aeg toimida (kuskil 2 minutit) ja järgnevalt pühkige pind puhtaks mikrokiudlapiga. Soovitame töödelda tervet detaili korraga, mitte ainult pleki kohta, et vältida väiksemate plekkide tekkimist. Kui mustus on sügavamale sööbinud, pihustage toodet rohkem ja kasutage tekstiilipuhastusmasinat või tolmuimejat. Korrake protsessi, kui vajalik.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Tekstiilipuhastusvahend pihustiga Hagmans

Sulle võib meeldida ka…