Roostemuundur Hagmans Rostomvandlare

11.65

Kirjeldus

Roostemuundur Hagmans Carosol Rostomvandlare 150ml – toote nr. 11201
Koosneb vee baasil polümeerist, mis on mõeldud kasutamiseks roostes metallipinnal enne kruntimist.
Parima tulemuse saamiseks võiks roostemuundurit kasutada pärast rooste eemaldajat Hagmans Carosol Rostätare.

Eeltöötlemine:
Töödeldavad pinnad peaks olema hästi puhastatud mustusest, rasvast ja lahtisest roostest. Tugevalt roostes pinnad eelnevalt puhastada näiteks lihvpaberi, terasharja, liivapritsiga jne.

Juhised:
Loksutage pudelit. Toodet kanda roostes pinnale näiteks pintsliga. Kasutamistemperatuur peab olema vahemikus +5 kuni +40 °C. Roostemuundur Hagmans peab toimima roostes pinnaga minimaalselt 3 tundi ja maksimaalselt 48 tundi. Keemiline reaktsioon on lõppenud kui töödeldud pind värvub siniseks-mustaks. NB! Ärge oodake kruntimisega kauem kui 48 tundi peale roostemuunduri pealekandmist, muidu pinna nakkuvus väheneb. Enne värvimist kasutage kindlasti epoksiid-, täitvat- või tavalist krunti.

Kasutamine: neutraliseerib korrosiooniprotsessi. Reageerib kiiresti roostega ja muudab rauaoksiidi stabiilseks ja lahustumatuks metallikihiks, mis kaitseb edasise rooste tekke ja leviku eest.

Muu teave:
Mittesoovitud kohtadesse mahapillatud roostemuundur peske maha veega enne kui see ära kuivab. Ebakindluse korral tehke eelnevalt proov teistel pindadel. Värvi ja roostemuundurit ei ole võimalik omavahel ilma krundita kombineerida.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

roostemuundur hagmans 11201

 

Sulle võib meeldida ka…