Värv kroomefekt Hagmans Kromeffekt

11.00

Kirjeldus

Värv kroomefekt Hagmans Kromeffekt (400ml) aerosoolis. Nitro baasil kriimukindel värv, millel on hõbedane kroom efekt. Kuivab kiiresti ning annab metallik läike suure peegeldumisvõimega. Kasutatakse metalli, puidu, klaasi, savi, keraamika ja mõnede plastikute värvimiseks. Temperatuuril 20°C tolmukuiv 20 minuti pärast, mitte-kleepuv 20-40 minuti pärast, täiesti kuiv umbes 12 tunni pärast.

Ettevalmistus
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad. Eemaldage kõik rooste. Paljas metall kruntige esmalt Hagmansi roostevastase krundiga. Plastikud kruntige esmalt Hagmans plastikukrundiga. Teised aluskihid kruntige esmalt Hagmansi kruntvärviga.

Kasutamine
Loksutage aerosooli korralikult vähemalt 2 minutit peale seda, kui kuulike hakkab aerosooli sees klõbisema. Tehke testpihustus, et kontrollida värvi. Pihustage 2-3 kihti 25 cm kauguselt 30-45 sekundiliste vahedega. Värvige toatemperatuuril ja hea ventilatsiooniga kohas. Soovitame värvi üle lakkida Hagmans lakiga, et saada vastupidavam kiht. Pärast töötamist pöörake aerosool tagurpidi ja vajutage klappi seni, kuni jääk on väljunud. Nii on düüs puhas ja ei teki ummistumist. Kõik pritsmed peab koheselt eemaldama näiteks atsetooniga.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Värv kroomefekt Hagmans Chrome Effect Silver

Sulle võib meeldida ka…