Hajutuslakk MIPA WBC-Beispritzlack 1L

42.59

Kirjeldus

Hajutuslakk MIPA WBC- Beispritzlack 1L. Tegemist on segamissüsteemi üks komponentidest, mis tagab värviparandustööde käigus hajutuskohtade servadele tekkivate rantide väljajoonistumise vältimise. Hajutuslakki saab kasutada ka värviparandusala täiteainena. Eriti sobib see hõbedaste värvide ja väikeste kriimustuste korral värvi ülemineku kohas lihvimisjälgede peitmiseks (näiteks kasutada koos kroomvärv MIPA Vicrom mirror glaze-ga). Hajutuslakk kuivab täiesti värvituks ja tagab ühtlase üleminekutsooni. Seda hajutuslakki kasutades saab sõiduki värvi alatooni ja tera “floppi” hinnata, seda eriti hõbedaste värvide korral.

Toode on kohe valmis kasutuseks.

Kuivamisaeg lüheneb, kui suurendate õhu pealevoolu ja vähendate suhtelist õhuniiskust. Õhuvoopüstoli kasutamisel lüheneb kuivamisaeg tunduvalt. Säilitage hajutuslakk plusskraadide juures.

Kasutamine
Kandke tervele töödeldavale detailile üks märg kiht hajutuslakk MIPA WBC-d. Pärast kuivamist (õhuvoopüstoliga või ilma) võib töödeldava ala värvida ja hajutada madaldatud rõhul (1-1,2 bari). Enne lakkimist on võimalik üleliigne värv detaililt puhastuslapiga ära pühkida.

hajutuslakk mipa wbc

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Sulle võib meeldida ka…