Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Ultrafina SE 1L

63.00

Tootekood: 50383 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Ultrafina SE 1L. Poleerpasta 3M on kaks generatsiooni. Mõlemad generatsioonid on edukad. Esimene generatsioon on spetsialistide lemmik ning teine generatsioon on väärikate auhindadega pärjatud. Poleerpastad on loodud värvidefektide hõlpsaks kõrvaldamiseks ja aitavad luua suurepärase kõrgläikega tulemuse.

Kombineerimine:

Jäme tera (valge kork) + peen tera (must kork) + ülipeen tera (helesinine kork)  [ESIMENE GENERATSIOON]

Jäme tera (roheline kork) + peen tera (kollane kork) + ülipeen tera (tumesinine kork)  [TEINE GENERATSIOON]

Jäme tera = jäik padi (valge / roheline / oranž)
Peen tera = pooljäik padi (oranž / kollane / must)
Ülipeen tera = pehme padi (must / helesinine /tumesinine)

NB! Patjade jäikused ja värvitoonid võivad bränditi varieeruda.

Ülipeen poleerpasta – tumesinine kork (Ultrafina SE)

Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Ultrafina SE kasutatakse poleerimise viimase etapina, et saavutada hologrammivaba kõrgläikeline viimistlus. Toode eemaldab hologrammi ja keerisjäljed ka tumedat (kaasaarvatud musta) värvi sõidukitelt. Parima tulemuse saamiseks peaks toodet kasutama pehme poleerpadjaga ja masinpoleerijaga. Poleerpastat on kiire ja lihtne puhastada, andes rohkem aega muude tööde tegemiseks.

Kasutamine

Poleerige poleermasinaga (1400-2000 rpm) ja kasutage pehmet poleerpatja. Peale poleerimist puhastage kvaliteetse puhastuslapiga.

Loksutage pudelit korralikult enne kasutamist. Kandke piisav kogus poleerpastat pinnale. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage nii palju poleerpastat, et pärast 3-4 korda poleermasinaga ülekäimist jääks pinnale õhuke kiht. Poleerimise alguses rakendage keskmist jõudu, et eemaldada hologramm ja järk-järgult vähendage survet pinnale, et saavutada parim hologrammivaba tulemus. Toode on loodud jääma märjaks ja ei nakku poleerpadja külge. Kui poleeritavat pinda on 3-4 korda masinaga läbitud, siis eemaldage töö käigus tekkinud pritsmed ja jääk puhastuslapiga. Ärge kasutage tavalist ühekordset polüpropüleen poleerlappi vaid imavat riiet. Kasutatud poleerpadi hoidke peale kasutamist plastikkotis, et vältida saastumist.

Kasutage toodet peale jämeda ja peene poleerpasta kasutamist.

Kasutades toodet uutel ja värsketel värvipindadel, soovitatakse esmalt 3M Machine Polish (helesinine kork) kasutada, et eemaldada auto pesemisel tekkinud kriimud. Seejärel kasutage Ultrafina SE-d, et saavutada kõrgläige ja hologrammivaba tulemus.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Ultrafina SE

 

 

Sulle võib meeldida ka…