3M poolmask korpus 6000 seeria

36.68

Kirjeldus

3M poolmask korpus 6000 seeria M / L. Kahe filtri disain tagab kergema hingamise. Ühilduv ja mugav hingamisteede kaitsevahend gaaside, aurude ja osakeste vastu. Saadaval kahes suuruses.

3M™ 6000 seeria korduvkasutatavad respiraatorid on valmistatud pehmest ja kergekaalulisest materjalist ning reguleeritavad funktsioonid aitavad tagada kindla ja isikupärase istuvuse. 3M™ respiraatorifiltrite ergonoomiline paigutus aitab parandada nähtavust ja soodustab kandja tasakaalukamat tunnet ning respiraatorit saab lahti võtta, puhastada ja uuesti kasutada.

6000-seeria ühildub paljude NIOSH-i heakskiidetud 3M respiraatorikassettide ja -filtritega, mis aitavad kaitsta teatud tahkete osakeste, gaaside ja aurude eest. Kui seda kasutatakse koos 3M™ respiraatori filtrite ja kinnitustega, võib see respiraator aidata pakkuda hingamisteede kaitset kontsentratsioonis, mis on kuni kümme korda suurem OSHA lubatud piirnormist (PEL).

See poolmask ühildub ka 3M ™ TR-600 ja TR-800 jõul töötavate õhupuhastussüsteemidega ning Dual Airline’i tarnitavate õhusüsteemidega.

Rohkem infot leiate siit.

3M poolmask korpus 6000 seeria

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Lisainfo

Suurus

M, L

Sulle võib meeldida ka…