Poleerimispasta 3M ™ Perfect-It™ Fine 1L

49.50

Tootekood: 3M09375 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Poleerimispasta 3M ™ Perfect-It™ Fine 1L. Poleerimispasta 3M on kaks generatsiooni. Mõlemad generatsioonid on edukad. Esimene generatsioon on spetsialistide lemmik ning teine generatsioon on väärikate auhindadega pärjatud. Poleerpastad on loodud värvidefektide hõlpsaks kõrvaldamiseks ja aitavad luua suurepärase kõrgläikega tulemuse.

Kombineerimine:

Jäme tera (valge kork) + peen tera (must kork) + ülipeen tera (helesinine kork)  [ESIMENE GENERATSIOON]

Jäme tera (roheline kork) + peen tera (kollane kork) + ülipeen tera (tumesinine kork)  [TEINE GENERATSIOON]

Jäme tera = jäik padi (valge / roheline / oranž)
Peen tera = pooljäik padi (oranž / kollane / must)
Ülipeen tera = pehme padi (must / helesinine /tumesinine)

NB! Patjade jäikused ja värvitoonid võivad bränditi varieeruda.

Peen poleerimispasta – must kork (Fine)

Kergesti kasutatav, mitmekülgne toode, mis on spetsialistide poolt valitud. Annab kõrgläikelise viimistluse. Lihtsasti pindadelt puhastatav. Muudab oksüdatsiooni ja tuhmunud värvi uuesti läikivaks ja hajutab peened jooned ja kriimud. Ideaalselt kasutatav geelvärvide (gelcoat) peal ja sobib suurepäraselt kahekomponendiliste värvisüsteemide jaoks. Disainitud kasutamiseks värske/uuema autovärvi peal. Võib kasutada ka tugeva ülepihustuse eemaldamiseks. Parima tulemuse saamiseks peaks toodet kasutama musta poleerimispadjaga.

Kasutamine

Valage välja piisavas koguses poleerpastat, millega oleks võimalik 60 x 60 cm alal töötada. Valage poleerpasta poleerpadja peale enne masina käivitamist (poleermasina kiirus = 1500-2500 rpm). Kui poleerpadi on uus või kuiv, siis hajutage poleerpasta padja peale laiali, et padi märguks. Poleerige, survestades kerge kuni keskmise jõuga. Kui poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Fine hakkab poleerides ära kuivama, siis vähendage survet padjale. Peale poleerimist pühkige pind puhtaks ja kontrollige, et kõik lihvimiskriimud oleks eemaldatud. Vajadusel korrake protsessi.

Poleerimise käigus tekkinud keerisjäljed on võimalik kergelt eemaldada 3M ülipeen poleerpastaga Machine Polish.

Puhastage külgnevate paneelide pinnad puhta poleerimislapiga. Värvimata plastpinnad tuleb enne järgmisele paneelile kolimist kohe seebi ja veega puhastada.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Poleerimispasta 3M ™ Perfect-It™ Fine 1L

Sulle võib meeldida ka…