Poleerimis pasta 3M ™ Perfect-It™ Extra Fine Plus 1L

69.30

Tootekood: 80349 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Poleerimis pasta 3M ™ Perfect-It™ Extra Fine Plus 1L. Poleerpasta 3M on kaks generatsiooni. Mõlemad generatsioonid on edukad. Esimene generatsioon on spetsialistide lemmik ning teine generatsioon on väärikate auhindadega pärjatud. Poleerpastad on loodud värvidefektide hõlpsaks kõrvaldamiseks ja aitavad luua suurepärase kõrgläikega tulemuse.

Kombineerimine:

Jäme tera (valge kork) + peen tera (must kork) + ülipeen tera (helesinine kork)  [ESIMENE GENERATSIOON]

Jäme tera (roheline kork) + peen tera (kollane kork) + ülipeen tera (tumesinine kork)  [TEINE GENERATSIOON]

Jäme tera = jäik padi (valge / roheline / oranž)
Peen tera = pooljäik padi (oranž / kollane / must)
Ülipeen tera = pehme padi (must / helesinine /tumesinine)

NB! Patjade jäikused ja värvitoonid võivad bränditi varieeruda.

Peen poleerpasta – kollane kork (Extra Fine Plus)

Poleerpasta 3M ™ Perfect-It™ Extra Fine Plus  on peen poleerimis pasta, mis on mõeldud peenlihvimise käigus ja jämeda poleerpastaga tekkinud kriimustuste eemaldamiseks. Kasutatakse niinimetatud apelsinikoore eemaldamiseks. Toode on loodud spetsiaalselt kaasaegsete kriimustuskindlate värvisüsteemide jaoks. Disainitud standardsetele 2K värvidele. Poleerpasta 3M Extra Fine Plus disainiti värviparandus töökodadesse, et aidata saavutada perfektne viimistlus kiiresti ja efektiivselt. Toodet võib kasutada ainutootena (kui on tegemist pisiparandusega), et minimeerida remondiaega ja saavutada kaunis viimistlus. Silmapaistva kere- ja värvitaastamise tulemuse saavutamiseks võib toodet kasutada ka pärast Fast Cut Plus-i pealekandmist. Parima tulemuse saamiseks peaks toodet kasutama oranži poleerpadjaga.

Kasutamine

Enne kasutamist pudeli raputamine pole vajalik, kuid see võib aidata toote väljastamisel. Võimalikud defektid lihvige abrasiivketta või vesilihvpaberiga (1500-2000). Kriimustusi võib eemaldada ka 3M Trizact peenviimistluskettaga. Kõvadel kriimukindlatel värvidel on vajalik kauem lihvida Trizacti kettaga võrreldes standardvärvidel. Kasutage villapatja ja kandke peale piisavalt poleerpastat ja veenduge, et värskel värvil ei poleeriks kuiva ja pastata padjaga. Kontrollige, et kõik kriimud oleks eemaldatud, kasutades klaasipuhastit või kontrollspreid. Kui märkate, et kriimud on säilinud, korrake protsessi. Kui kõik kriimud on eemaldatud, vahetage villapadi oranži padja vastu. Alustage poleerimist keskmise jõuga ja aja möödudes (kui poleerpasta hakkab ära kuivama) rakendage vähem jõudu. Eemaldage jäägid kvaliteetse puhastuslapiga. Niiske lapiga on võimalik eemaldada külgnevatele paneelidele lennanud pritsmed.

https://www.facebook.com/salutaryservice

Poleerimis pasta 3M ™ Perfect-It™ Extra Fine Plus 1L

Sulle võib meeldida ka…