Auto poleerimispasta 3M Perfect-It Fast Cut 1L

62.10

Kirjeldus

Auto poleerimispasta 3M ™ Perfect-It™ Fast Cut 1L. Poleerpasta 3M on kaks generatsiooni. Mõlemad generatsioonid on edukad. Esimene generatsioon on spetsialistide lemmik ning teine generatsioon on väärikate auhindadega pärjatud. Poleerpastad on loodud värvidefektide hõlpsaks kõrvaldamiseks ja aitavad luua suurepärase kõrgläikega tulemuse.

Kombineerimine:

Jäme tera (valge kork) + peen tera (must kork) + ülipeen tera (helesinine kork)  [ESIMENE GENERATSIOON]

Jäme tera (roheline kork) + peen tera (kollane kork) + ülipeen tera (tumesinine kork)  [TEINE GENERATSIOON]

Jäme tera = jäik padi (valge / roheline / oranž)
Peen tera = pooljäik padi (oranž / kollane / must)
Ülipeen tera = pehme padi (must / helesinine /tumesinine)

NB! Patjade jäikused ja värvitoonid võivad bränditi varieeruda.

Jäme poleerpasta – valge kork (Fast Cut)

Kiire toimega ja kergesti kasutatav ja puhastatav jäme poleerpasta. Auto poleerimispasta 3M ™ Perfect-It™ Fast Cut 1L sobib kasutamiseks poleerimisprotsessi esimese etapina inetute (lihvimis)kriimustuste eemaldamiseks. Eemaldab ülepihustuse. Koos peenema poleerpastaga (näiteks Fine – must kork) on võimalik saavutada kena kõrgläikeline viimistlus nii uutel kui ka vanadel värvipindadel. Parima tulemuse saamiseks peaks toodet kasutama pooljäik padjaga, näiteks Poleerimispadi Finixa oranž.

Kasutamine

Valage välja piisavas koguses poleerpastat, millega oleks võimalik 60 x 60 cm alal töötada. Valage poleerpasta poleerpadja peale enne masina käivitamist (poleermasina kiirus = 1500-2500 rpm). Kui poleerpadi on uus või kuiv, siis hajutage poleerpasta padja peale laiali, et padi märguks. Poleerige, survestades kerge kuni keskmise jõuga. Kui poleerpasta hakkab poleerides ära kuivama, siis vähendage survet padjale. Peale poleerimist pühkige pind puhtaks ja kontrollige, et kõik lihvimiskriimud oleks eemaldatud. Vajadusel korrake protsessi.

Poleerimise käigus tekkinud keerisjäljed on võimalik kergelt eemaldada 3M ülipeen poleerpastaga Machine Polish

Puhastage külgnevate paneelide pinnad puhta poleerimislapiga. Värvimata plastpinnad tuleb enne järgmisele paneelile kolimist kohe seebi ja veega puhastada.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

 

Auto poleerimispasta 3M Perfect-It Fast Cut 1L

Sulle võib meeldida ka…