Veljevärv hõbedane Hagmans Fälgfärg Silvergrå

8.72

Kirjeldus

Veljevärv hõbedane Hagmans Fälgfärg Silvergrå 400ml aerosoolis. Alküüdi baasil, õliga modifitseeritud (sünteetiline vaik) hõbedane-hall värv. Kasutatakse autode, karavanide, majade, töökodade jne värvimiseks. Parim tulemus tuleb siis, kui kasutada esmalt tavalist kruntvärvi nagu näiteks Hagmansi kruntvärv enne veljevärv-i peale kandmist. Tolmukuiv temperatuuril 20°C  15-20 minuti pärast, mittekleepuv 1-2 tunni pärast, täiesti kuiv 6-8 päeva pärast.

Ettevalmistus
Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad. Eemaldage kõik rooste ja lihvige liivapaberiga. Puhtad metallipinnad tehke üle Hagmans roostevastase punase kruntvärviga ehk antikorrosiooni baasiga ja teised pinnad Hagmansi kruntvärviga.

Kasutamine
Loksutage aerosooli korralikult 2 minutit nii, et kuuleksite kuulikese klõbisemist. Tehke testpihustus ja kontrollige värvi. Pihustada 2-3 õhukest kihti 25 cm kauguselt 30-45 sekundiliste vahedega. Pärast viimast värvikihti üle lakkida 30 minuti jooksul näiteks Hagmans Klarlack-iga. Värvige normaalse temperatuuri ja hea ventilatsiooniga kohas. Pärast töötamist pöörakse aerosool tagurpidi ja vajutage klappi seni kuni kõik jääk väljub. Nii on düüs puhas ja ei teki ummistumist. Kõik pritsmed ja plekid peab eemaldama koheselt kasutades näiteks atsetooni. Poleerimine on võimalik pärast seda, kui detail on kuivanud 24h ruumitemperatuuril.

https://www.instagram.com/p/B9PVPr2pp_l/

 

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Veljevärv hõbedane Hagmans Fälgfärg Silvergrå

Sulle võib meeldida ka…