Poleermasin KRAUSS SUPERPOLISH P7 1200W

195.31

Kirjeldus

Poleermasin KRAUSS SUPERPOLISH P7 1200W. Poolprofessionaalidele ja professionaalidele. Sobib ideaalselt mootorsõidukite, paatide, haagissuvilate jms kaetud pindade töötlemiseks. Poleerimismasinal on äärmiselt lame hammasrattapea, et hoida kaugus pinnast võimalikult väike. Madala raskuskeskme abil on poleerija kasutamine märgatavalt kergem. Poleermasina kaal (2,2 kg) ja ergonoomiline käepideme kate võimaldavad püsivat tööd. Äsja väljatöötatud kaheastmeline planetaarseade suudab edastada suurt pöördemomenti ja on eriti vastupidav. Selle tulemuseks on ka äärmiselt madal müraemissioon. Parem õhuringlus tagab käigukasti ja mootori optimaalse jahutuse. Poleermasin Krauss mootor on varustatud pehme käivitusega ja kiirelektroonikaga (CSE) ning see hoiab pöörlemiste arvu konstantsena isegi suure koormuse korral.

Spindli lukustus – käigukasti korpuse kaanel oleva uue nupuga saab tugipadja lihtsalt pöidla vajutusega vahetada. Enne seda peate eemaldama oranži kaitseplaadi, eemaldades korpuse.

Kahe pöördemomendiga käigukastisüsteem – pakub madalal poleerimisel suurt pöördemomenti ja stabiilset konstantset kiirust.

1200 W
220-240 VAC, 50-60Hz
Koormuseta kiirus: 700 – 2500 min-1
Tööriista kaal: 2,2 kg
Toitejuhe: 4 m
Ülekanne: kaheastmeline planetaarülekanne
Spindli keere: M14
Tugipadi 5″ (125 mm)
Pehme käivitus: jah
Astmeta kiiruse valik: jah
CSE (Constant Speed Electronic): jah
Komplekt sisaldab: kaasasolev käepide ja painduv polüuretaanist tugipadi 125mm

Süsinikharjad on müügil eraldi.

https://www.facebook.com/salutaryservice/

poleermasin

Sulle võib meeldida ka…