Lihvmasin MIRKA DEROS 650CV

495.00

Kirjeldus

Lihvmasin MIRKA DEROS (Direct Electric Random Orbital Sanders) 650CV. Mirka DEROS lihvmasin on välja töötatud igasuguste pindade tõhusaks ja tolmuvabaks lihvimiseks. Tegemist on esimese brushless mootoriga elektrilise lihvmasinaga, millel puudub väline toiteallikas.

Mirka DEROSel on pehme käivitusfunktsioon, sisseehitatud elektrooniline mootoripidur ja sujuv, hõlpsasti kasutatav hoob mootori kiiruse reguleerimiseks. Turu väikseim ja ergonoomilisem lihvmasin on varustatud mootoriga, mis hoiab ühtlase kiiruse ka suure koormuse korral. Tänu suure tõhususega harjadeta mootorile on sellel elektrilihvijal ka palju jõudu, et töö kiiresti tehtud saaks. Oma klassi madalaimad vibratsiooniväärtused ja ainulaadne sümmeetriline disain tagavad, et tööriista saab pikka aega väsimatult kasutada.

Mirka® DEROS 650CV otseelektriline juhuslik orbitaallihvmasin on varustatud 150 mm aluse ja 5 mm võnkumisega (orbitaaliga) ning sisaldab integreeritud vibratsiooniandurit ja Bluetoothi madala energiatarbega tehnoloogiat. Unikaalne sümmeetriline disain muudab selle sama mugavaks, kas seda kasutatakse vasaku või parema käega ning pikem korpus annab võimaluse kahe käega käepidemeks

Pingevarustus (VAC): 220-240V
Tugipadja diameeter: 150 mm, 5,0 mm Orbit
Tolmutõmme: Valmis tolmuimejaga ühendamiseks
Kergekaaluline (1kg)
Ühenduvus: Bluetooth
2+1 garantii
Maksimum kiirus (rpm): 10000
Minimaalne kiirus (rpm): 4000
Müratase, LpA (dB): 71
Orbiidi tüüp: Juhuslik (Random)
Sisendvõimsus (W): 350
Vibratsioonitase (m/s²): 3.4

Ekstsentrik Mirka DEROS elektrilihvijat on kasutanud tuhanded professionaalid ja seda on alates selle turuletoomisest 2012. aastal pärjatud nii iF disainiauhinna kui ka Red Doti disainiauhinnaga (mõlemad saadud 2014. aastal). Sel ajal oli Mirka esimene ettevõte, kes tutvustas lihvmasinate uut mootoritehnoloogiat (brushless motor technology). Ergonoomiline Mirka DEROS on üks kergematest orbitaallihvmasinatest turul.

Disain kaitstud: OHIM 001868340-0002, US D 739, 199 S
Patent: EP 2 132 000; US 7,699,687

2016. aastast muutus see, et Mirka DEROS-st hakati varustama nutikate funktsioonidega nagu näiteks integreeritud vibratsiooniandur ja Bluetooth-ühendus. Laadige alla ja installige oma mobiiltelefoni tasuta rakendus myMirka ning saate oma Mirka DEROSe vibratsioonitaset reaalajas jälgida. Vibratsioonitasemeid jälgides saate teha teadlikke otsuseid, mis mõjutavad teie tervist.

Manuaal

 

Lihvmasin MIRKA DEROS 650CVmirka deros 650cvEkstsentriklihvmasin Mirka DEROS 650CV

Sulle võib meeldida ka…