Värvipüstol GLOSS HVLP düüs 1.3 mm

198.00

Kirjeldus

Värvipüstol GLOSS HVLP düüs 1.3 mm. Tegemist on väga hea madalsurvepüstoliga. Värvipüstolit saab kasutada värvide, glasuuride ja lakkide pealekandmiseks. Värvipüstol-it GLOSS võib kasutada nii vee- kui ka lahustibaasil katmistoodetega. Suurepärane pihustusefektiivsus. Kõrge kvaliteediga roostevabast terasest düüs ja nõel. Düüs on kergelt pestav.

Reguleeritav õhu ja vedeliku tarbivus. Reguleeritav pihustusmuster ja kaheastmeline päästik. Päästiku esimesel astmel tuleb püstolist vaid õhku ja seetõttu saab reguleerida manomeetri abiga sellel astmel rõhku. Päästiku teisel astmel toimub pihustamine.

Värvipüstolit ei ole sobilik kasutada kõrge söövitamisvõimega materjalide puhul ja väga abrasiivsete materjalide puhul. Kui kasutada värvipüstolit eeltoodud materjalidega, siis võib tekkida vajadus värvipüstolit rohkem pesta ja varuosasid tihedamalt vahetada.

Antud toode ei ole mõeldud kasutamiseks halogeenitud süsivesiniklahustiga või puhastusvahenditega nagu 1, 1, 1, -trikloroetaan või metüleenkloriid. Need lahustid võivad reageerida värvipüstoli alumiiniumist osadega. Reaktsioon võib olla ohtlik ja lõppeda tööriista osade plahvatusega.

Rõhk – 2,0 bar (29 psi)
Õhu tarbivus – 283-340 l / min.
Õhu sisselaskeava – 1/4″
Taara maht – 600 ml
Värvipüstoli kaal – 505 g
Värvipüstoli kaal (koos anumaga) – 710 g
Töötamistemperatuur – 0-40 °C
Ülekande efektiivsus 65%

Komplektis on:

Värvipüstol
Plastikust anum (600 ml, teflon materjalist, lekkekindel kaas)
Hoolduskomplekt (Spetsiaalne mutrivõti ja kuuskantvõti, puhastushari ja traathari, filter, traat düüsist läbilükkamiseks)
Manuaal

Soovitame kanda pihustamisel ja puhastamisel kaitserõivastust (mask, prillid, kombinesoon, kindad).

Värvipüstolit võib pesta pesukapi abiga või käsitsi. Pesukappi kasutades peaks värvipüstoli kapist eemaldama ja kuivatama kohe, kui pesu on lõppenud, sest pikaajaline kokkupuude pesulahustiga võib kahjustada toodet. Käsitsi pestakse värvipüstolit nitrolahustiga.

värvipüstol gloss

https://www.facebook.com/salutaryservice/

Lisainfo

Düüs

1.2 mm, 1.3 mm

Sulle võib meeldida ka…