Poleerimispasta FARECLA G3 Premium

35.88

Kirjeldus

Poleerimispasta FARECLA G3 Premium 500g.

G3 Premium Abrasive Compound on ainus poleerpasta, mida on vaja, et P1500 või peenemaid lihvimisjälgi püsivalt eemaldada kõigilt kaasaegsetelt värvisüsteemidelt, jättes samal ajal keerisevaba kõrgläikega viimistluse ja tagades vähendatud tootekulu.

G3 Premium on läbipaistev, mis võimaldab poleerimise ajal näha tööpiirkonda.

Parimate tulemuste saamiseks kasutage poleerimispastat koos kõva poleerimispadjaga (näiteks valge poleerimispadi) kiirusel 900–1300 pööret minutis. Soovi korral tumedamate värvide puhul kasutage musta poleerimispatja. See eemaldab kõik võimalikud keerised ja hologrammid ning jätab täiustatud läike.

  • Kauakestev, võimas lõige
  • Püsiv viimistlus kiirelt ja lihtsalt
  • Parem libisemine
  • Lihtne maha pühkida
  • Kõik värvitüübid

Tehnilised andmed

Välimus: Valget värvi vedelik
Viskoossus: Keskmise viskoossusega
VOC sisaldus: 109.6g/L
Suhteline tihedus: 1.37
pH: 8 – 9
Sobib kõikide värvitüüpidega

Kasutamine

Esimene samm: Cut (lõige)
Loksutage poleerimispasta purki. Valage sobiv kogus poleerimispastat välja pinnale või padjale. Poleerige masinaga kiirusel 900-1300 rpm. Puhastage lapiga.

Teine samm: Finish (lõppviimistlus, soovi korral, tumedatele toonidele, hologrammi eemaldamiseks)
Teine samm käib samamoodi nagu esimene samm aga kasutatakse pehmemat patja ja masinakiirust 800-1100 rpm. Poleerimispastat kasutada vähem kui esimese sammu puhul.

Kolmas samm: Protect (kaitse)
Täiesti kuivanud pindadele. Kaitse pinda Farecla vahaga. Loksutage vaha ja valage välja väike kogus lapile või pinnale. Hõõruge lapiga toodet pinnal ringijate liigutustega. Peale poleerimist laske vahal häguseks kuivada. Seejärel puhastage lapiga.

 

Võimalik kasutada koos poleerimismasinaga, MS värvidega, HS värvidega, UHS / kriimukindlate lakkidega. Vee baasil ja silikonivaba.

Sulle võib meeldida ka…