Roostemuundur epoksiidkrundiga MIPA Miparox

18.58

Kirjeldus

Roostemuundur epoksiidkrundiga MIPA Miparox 400ml aerosool. Epoksiidvaigu baasil roostevastane roostemuundur. Võitleb roostega ja moodustab pärast kuivamist tumehalli kuni musta kaitsekihi. Samal ajal tihendab epoksüvaigu kate muudetud metallpinda ja kui see on 12–24 tunni pärast täielikult kõvenenud, toimib see suurepärase kruntvärvina.

Rooste neutraliseeritakse ja keemiliselt muundatud mustmetallid muutuvad mustaks. Võitleb korrosiooniga, mis sobib tõhusaks rooste töötlemiseks. Pikaajaline korrosioonikaitse ja kruntvärv ühe toiminguga. Vastupidav kaitsekate.

VOC (lenduvate orgaaniliste ühendite) piirväärtus (kat. B/e): 840 g/l (2007). See toode sisaldab maksimaalselt 800 g/l.

Kasutamine

Sobib lehtmetallile, raudmetallile, terasele. Aluspind peab olema puhas roostest, rasvast, õlist ja mustusest. Kasutage puhastamiseks silikonipesu.

Kasutamise temperatuur alates +15°C ja kuni 65% suhteline õhuniiskus.

Loksutage korralikult aerosooli, et kuuleksite segamiskuulikese klõbinat.

Tehke testpihustus. Pihustuskaugus umbes 20-25 cm. Kandke peale 3-4 kihti. Iga kihi vahel peaks olema 3-5 minutit kuivamisaeg. Puutekuiv 12-24 tunni pärast. Ülevärvitav 24 tunni pärast.

Pärast kasutamist pöörake aerosool tagurpidi ja pihustage, kuni düüs on puhas. See toiming aitab ära hoida düüsi ummistumise ja garanteerib, et aerosooli saab vajadusel kasutada ka tulevikus.

Ohutuskaart

Roostemuundur epoksiidkrundiga MIPA Miparox

 

Sulle võib meeldida ka…