Montaažiliim DANA LIM Combi Flex 524

5.88

Laost otsas

Kirjeldus

Montaažiliim DANA LIM Combi Flex 524 (75ml). MS-hübriid polümeeri baasil 1-komponendiline kiire kuivamisega neutraalne liim. Kasutatakse pindadel, kus on vaja tugevat nakkuvust ja kliimakindlust (veekindel). Liim ei sisalda fungitsiide. Värvuselt läbipaistev ja sisult tiksotroopne pasta. Liim on lõhnatu. Kasutatakse peeglite, paneelide, klaasuste, auto katuseluugi, heliisolatsiooni ja plaatide paigaldamisel, akustilise isolatsiooni materjali paigaldamisel vähemalt 4 vertikaalset triipu. Kasutatakse ka auto keretööstuses (klaas, uksed, katuseluuk). Liim on kuivalt lihvitav ja ülevärvitav (test vajalik). Optimaalseks nakkuvuseks puhastage kuiv liimitud koht etanooliga enne värvimist. Väga hea nakkuvus klaasile, alumiiniumile, paisutatud polüstüreenile, jäigale PVC-le. Sobib ka telliste, puidu, metalli, värvitud pindade ja plastiku peale.

Kasutusjuhend: Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad ja tolmuvabad. Kui paigaldate peegleid, kandke peale vertikaalsed triibud umbes 7 cm vahega. Peeglite ja plaatide paigaldamisel võib kuivamise ajal olla vajalik lisatugi nii kaua kuni liim täielikult ära kuivab. Puhastage tööriistad pesuvahendiga enne kui liim ära kuivab. Kui montaažiliim on kuiv, siis saab seda ainult mehaaniliselt eemaldada. Pealekandmise temperatuur +5°C kuni 40°C. +5°C võiks olla mitu päeva enne pealekandmist juba, et saavutada 30% niiskustase. Elastsus +/- 20% . Kõvadus umbes 40 Shore A. Temperatuurikindlus -40°C kuni +90°C.

Kuivamine: Nahk moodustub 3-5 minutiga 23 °C juures ja 50% relatiivne niiskus (RN). 2,5mm/päevas 23°C ja 50% RN. 10mm/nädalas 23 °C ja 50% RN.

Näited, kuidas niiskus võib erineda:
1) Mitu päeva on vihma sadanud ja järsku temperatuur langeb -3°C peale. On külm aga niiskus on veel õhus!

2) Mitu päeva on -10°C ilm olnud ja järsku temperatuur tõuseb +5°C peale. On soe aga õhk on ikka kuiv ja liimitud koht ei ole saanud lõplikult ära kuivada!

Soovitame kõik liimitööd teha vähemalt +5°C juures, et oleks natukenegi niiskust õhus. Niiskus on väga oluline ja niiskuse tase peaks olema üle 30%.

Seda liimi kasutab ka suur uksetootja Jeld Wen.

 

montaažiliimhttps://www.facebook.com/salutaryservice/

Sulle võib meeldida ka…